top of page

Robolinho® 1150 W

alko-1150-W-4
alko-1150-W-4
press to zoom
alko-1150-W-3
alko-1150-W-3
press to zoom
alko-1150-W-2
alko-1150-W-2
press to zoom
alko-1150-W-1
alko-1150-W-1
press to zoom

Opis modelu

 • Bardzo łatwa obsługa dzięki aplikacji AL-KO in Touch

 • Idealny do trawników o powierzchni do 1000 m²

 • Koszenie w pełni automatyczne

 • Bardzo cichy – tylko 60 dB

 • Posiada czujniki bezpieczeństwa, które chronią przed uszkodzeniem

 • Pokonuje wzniesienia do 45%

 • Swobodnie przejeżdża przez wąskie przejścia – 60 cm

 • Łatwa instalacja i obsługa

 • Wydajne noże tnące z podwójnym ostrzem

 • Wysoka zwrotność i niska waga

 • W komplecie przewód sygnałowy (150m) i szpilki mocujące (180 szt.)

Mały, kompaktowy i zwrotny. Robolinho® 1150 W w pełni automatycznie dba o koszenie trawy. Dzięki inteligentnej technologii Smart Garden trawnik będzie zawsze skoszony, bez zaangażowania Twojego czasu.

Robot koszący - Robolinho® 1150 W

Robolinho® 1150 W został opracowany w Niemczech i jest produkowany w Austrii - dlatego gwarantowana jest najlepszą jakość dla naszych klientów. Wytrzymałe podzespoły i zaawansowana technologia sprawiają, że Robolinho® jest niezawodnym urządzeniem do codziennej pielęgnacji trawników. Roboty koszące AL-KO są niezwykle łatwe w instalacji, a stacja bazowa jest gotowa do działania w mgnieniu oka. Nasze dopracowane oprogramowanie i intuicyjna obsługa sprawiają, że pielęgnacja trawników jest jeszcze łatwiejsza i odbywa się wtedy, kiedy tego chcesz. Robot może być sterowany przy pomocy aplikacji AL-KO inTouch za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Istnieje możliwość połączenia z asystentem głosowym Amazon Alexa.

Szczegóły techniczne Robolinho® 1150 W

Inteligentna pielęgnacja trawnika dzięki Robolinho® 1150 W. Idealny do koszenia trawników o powierzchni do 1000 m2. Cichą i bezemisyjną pracę tego robota koszącego zapewnia silnik elektryczny zasilany przez akumulator litowo-jonowy o pojemności 5 Ah i napięciu 25,2 V. Natężenie emitowanego dźwięku wynosi tylko 60dB co sprawia, że robot może kosić wieczorem i w dni wolne. Szerokość koszenia wynosi 22 cm. Dużym atutem jest zastosowany system, pozwalający ominąć przeszkody takie jak drzewa. Dodatkowo robot może pokonywać wzniesienia o kącie 45%. Wysokość koszenia regulowana jest bezstopniowo od 25 mm do 55 mm, pozwala to dostosować koszenie do własnych potrzeb. Robot został wyposażony w system DCS (double-cut-system) – podwójne ostrze, zapewniające perfekcyjne koszenie, a o pokos działa jak naturalny nawóz, ce eliminuje problem z utylizacją trawy. Możliwość odwracania noży zapewnia 4-krotnie dłuższą żywotność. Zintegrowany system czujników gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom, a także samemu robotowi. Robot może być sterowany przy pomocy aplikacji AL-KO inTouch co zwiększa komfort z obsługi i monitorowania robota.

Dane techniczne

bottom of page